تمیزکننده صنعتی شناور سنسور التراسونیک مبدل زیر آب 40 Khz / 28khz

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: Agsonic
گواهی: CE
شماره مدل: TZ-1036
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: چوبی مورد
زمان تحویل: 10-20 روز
قابلیت ارائه: (100 عددی) / ماه
ماده: فولاد ضد زنگ 304/316 کاربرد: مخزن مواد شوینده غوطه ور
استفاده از: رطوبت تحرک: تمیز کردن مخزن
پاک کردن تایپ: بسته های مبدل فرکانس: 28/40/80/120 خز
کاربرد: تمیز کردن بخش خودرو
برجسته:

مبدل ارتعاشات اولتراسونیک

,

ژنراتور مبدل التراسونیک

تمیزکننده صنعتی شناور سنسور التراسونیک مبدل زیر آب 40 Khz / 28khz

مبدل غوطه وری ما سفارشی برای کاربرد خاص و اندازه مخزن شما طراحی شده است. این می تواند به مخازن موجود در هر اندازه گنجانده شده و آن را به مخزن اولتراسونیک تبدیل کند. این توسط Puls Swept منحصر به فرد ما کنترل می شود. برای اطلاعات خاصی در مورد چگونگی ایجاد یک برای نیازهای مبدل های مجهز خود می توانید با ما تماس بگیرید.

طیف وسیعی از مبدل های غوطه وری در قدرت های اولتراسونیک و فرکانس های مختلف اندازه گیری می شوند. ما می توانیم اندازه مورد نیاز خود را بر اساس نیازهای تمیز و اندازه مخزن انتخاب کنیم. سیستم های مبدل های اولتراسونیک غوطه وری قابل حمل می باشند و در صورت نیاز می توانند از یک مخزن به دیگری منتقل شوند. آنها برای زمانی که شما در حال حاضر یک مخزن نصب شده در فرایند تولید خود دارید بیشتر مناسب هستند و یا ما می توانیم سیستم کامل از جمله مخزن را عرضه کنیم.

مبدل های اولتراسونیک قابل شارژ برای استفاده در مخازن تمیز کردن جدید یا موجود طراحی شده اند تا سرعت و اثربخشی پاک کردن شستشو و سایر فرایندها را بهبود بخشد. واحد های واحد یا چند واحد می توانند به صورت سفارشی برای مخازن هر اندازه طراحی شوند.

معرفی مختصر مبدل های اولتراسونیک غوطه وری:
مبدل های اولتراسونیک غوطه وری از مخازن استیل ضدزنگ هستند که اجازه می دهد برای اضافه کردن سونوگرافی به بخشی از تمیز کردن مخازن جدید یا اضافه کردن به مخازن، تجهیزات و سیستم های موجود.
تعداد و قرار دادن مبدل های تعلیق اولتراسونیک شناور عمدتا به وسیله حجم مایع در مخزن، طرح بندی هندسی مخزن موجود و حجم بار قطعات تعیین می شود. بسته به اندازه مخزن و برنامه های تمیز کردن قطعات، وات قدرت اولتراسونیک در هر گالن یا وات / گال می تواند از 30 تا 100+ W / gal متغیر باشد.

مبدل های التراسونیک مجهز به اتصال به مخزن (به غیر از نگه داشتن آنها در موقعیت) برای کارکرد موثر نیست. در نتیجه، مبدل ها را می توان از مخزن به مخزن منتقل کرد و در صورت لزوم برای برنامه های خاص مورد نیاز است. گزینه های مختلف نصب در زیر نشان داده شده است.

فرآیند تمیزکاری خود را با مبدل های غوطه وری افزایش دهید

تمیز کننده های عمیق ترانسفورماتور غوطه وری اولتراسونیک به شما امکان اضافه کردن مزیت التراسونیک به برنامه تمیز کردن موجود خود را می دهد. ما یک مبدل غوطه وری داخل یک ظرف فولاد ضد زنگ با دوام و اتصال آن را با یک درب فولادی ضدزنگ می بندیم. این به شما این امکان را می دهد که مبدل های "drop-in" را به یک مخزن یا نرم افزار موجود تبدیل کنید.

توضیح موج Ultras

امواج فشار تولید شده توسط امواج صوتی با فرکانس بالا، حباب های اندازه ای میکرونی را در محلول تمیز کردن آب ایجاد می کنند. این حباب درست قبل از انفجار نشان داده شده است، که انرژی زیادی برای تمیز کردن تولید می کند

مشخصات فنی:

مدل ماده مبدل ها حجم تخمینی اندازه جعبه کابل
هدایت کردن
فرکانس التراسونیک قدرت التراسونیک
(میلی متر) (عدد) (L) (میلی متر) (کیلوهرتز) (W)
TZ-1003 SUS304 / SUS316L 3 15 250x150x100 لوله سفت و سخت /
لوله انعطاف پذیر
28/40 150
TZ-1006 6 30 305x250x100 300
TZ-1012 12 60 355x250x100 600
TZ-1018 18 90 406x305x100 900
TZ-1024 24 120 500x355x100 1200
TZ-1030 30 150 550x406x100 1500
TZ-1036 36 180 500x460x100 1800

Q. " آیا تمیز کردن اولتراسونیک آلاینده ها را بر روی قطعات من حذف می کند؟ "

A. پاسخ به این سوال تقریبا به طور کامل بر استحکام باند بین بخش و آلودگی متکی است. اگر آلودگی هیچ ارتباط فیزیکی یا شیمیایی با سطح ندارد، تمیزکننده های اولتراسونیک قادر خواهند بود آن را از بین ببرند. با این حال، اگر آلودگی دارای یک پیوند قوی نسبت به بخشی است، مثل آن که با کربن های سوز شناخته شده است، سپس باید یک مواد شوینده انتخاب شود که توانایی خم شدن پیوند را به درجه ای می دهد که تمیزکننده اولتراسونیک می تواند به راحتی آن را حذف کند. به همین دلیل استفاده از مایعات تمیز کننده مناسب در پاک کننده اولتراسونیک بسیار مهم است.

Q - چگونه می توانم بگویم که آیا پاک کننده اولتراسونیک من درست کار می کند؟

هیچ استاندارد جهانی برای ارزیابی عملکرد یک پاک کننده اولتراسونیک وجود ندارد. چندین روش وجود دارد که تغییرات روز به روز را در شدت اولتراسوند نسبی تشخیص می دهد. تست "فویل آلومینیوم کلاسیک" کلاسیک، حذف گرافیت از سطح سرامیک و انواع دستگاه های هیدروفون نوع معمولی برای این منظور استفاده می شود. هنگام استفاده از هر یک از این موارد، مهم است که شرایط را تا حد امکان تکرار کنید تا اطمینان حاصل شود که هر تغییر نشان دهنده یک تغییر واقعی در عملکرد اولتراسونیک است و به تغییر دمای، بارگذاری خاک، غلظت شیمیایی یا هر یک از چندین متغیر دیگر مربوط نیست . برای کاربردهای حیاتی و جایی که تخصص در دسترس است، یک روش جایگزین برای ارزیابی وضعیت مبدل با اندازه گیری میزان خازن و مقاومت آن و نظارت بر قدرت ژنراتور از طریق اندازه گیری جریان ورودی، توان ورودی یا خروجی آن است. اگر مشخصات مبدل در مشخصات باشد و اگر ژنراتور قدرت صحیح را از خطوط AC تولید کند یا تحویل دهد

صحیح قدرت به مبدل، احتمال این که تمیزکننده اولتراسونیک در حال کار درست باشد بسیار زیاد است.

Q - کدام فرکانس برای تمیز کردن بهتر است؟

نیازهای مختلف تمیز کردن نیاز به فرکانس های مختلف اولتراسونیک. فرکانس اولتراسونیک پایینتر به معنای حباب کاویتاسیون بزرگتر و انحرافات شدید کاویتی است. در فرکانس های بالاتر، حباب های حفره سازی کوچکتر هستند و اگرچه انحناهای کاویتاسیون به طور فردی کمتر شدید هستند، بیشتر آنها وجود دارد. فرکانس های پایین تر از 80 کیلوهرتز معمولا برای برنامه های تمیز کردن صنعتی استفاده می شود که آلاینده ها نسبتا سنگین هستند و قطعاتی که تمیز می شوند قوی هستند. فرکانس بالای 80 کیلو هرتز بیشتر برای تمیز کردن قطعات حساس تر مورد نیاز است که نیاز به درجه بالاتری از پاکیزگی دارند. اولتراسونیک فرکانس چندگانه زمانی مشخص می شود که طیف وسیعی از اندازه ها و انواع ذرات باید برای بالاترین درجه پاکیزگی برداشته شوند. بنابراین، در یک فرایند بهینه سازی شده، می توان از اولتراسونیک فرکانس پایین برای حذف ذرات بزرگ و / یا آلودگی ناخالص استفاده کرد و اولتراسونیک های فراوانی را برای حذف ذرات زیرمیکرون استفاده کرد. این فرایند تصفیه ایده آل ایدهآل است که در آن می توان بخشی را برای سونوگرافی فرکانس نسبتا کم، یعنی 40 کیلوهرتز یا 72 کیلوهرتز، برای مقادیر کم زمان و سپس سونوگرافی فرکانس بالا، یعنی 104 کیلوهرتز یا 170 کیلوهرتزر برای مدت زمان طولانی، در معرض قرار داد. چنین فرایندی از آسیب های اغلب در ارتباط با فراصوت های با فرکانس پایین اجتناب می کند، اما محدوده را از ذرات بزرگ تا ذرات زیر ذره ای، با راندمان حذف ذرات عالی، اجرا می کنند. آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی در سیستم های اولتراسونیک اجازه می دهد چنین پردازش پردازشی صورت گیرد:
بسته حباب مبدل مجهز
التراسونیک ترانزیستور مایع جذب کننده

اطلاعات تماس
AGsonic

شماره تلفن : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885