تعمیرات موتور پیستون هواپیما و تعمیرات اساسی قطعات هواپیما قطعات ماشین التراسونیک تمیز کننده

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: Agsonic
گواهی: CE
شماره مدل: T-1108S
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: چوبی مورد
زمان تحویل: 10-20 روز
قابلیت ارائه: (100 عددی) / ماه
ماده: sus304 / 316 فرکانس: 28 کیلوگرم
صنعت مورد استفاده: قطعات هواپیما ماشین التراسونیک تمیز کننده تمیز کردن نوع: حذف روغن
خودکار: موتور پیستون هواپیما بازیافت Sovent: سیستم فیلتر
پاک کردن تایپ: پاک کننده خودرو
برجسته:

دستگاه تمیز کردن دستگاه اولتراسونیک

,

بخش عمده ای از قطعات اولتراسونیک

تعمیرات موتور پیستون هواپیما و تعمیرات اساسی قطعات هواپیما قطعات ماشین التراسونیک تمیز کننده

ترمیم موتور با سونوگرافی

سازندگان موتور و شرکت های انتقال اتوماتیک سریع، کارآمد، مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست هستند. این روش برای تمیز کردن آلیاژهای سرامیکی برای کاهش انفجار بتن تا 95٪ و همچنین صرفه جویی در هزینه قابل توجه است. کاهش انفجار بتمن نیز به طور چشمگیری باعث کاهش احتمال آسیب بیشتر به سر یک بار می شود. طیف وسیعی از مخازن تمیز کردن التراسونیک صنعتی با بهره گیری از خودکار تمیز کردن قطعات مانند سر موتور، کاربواتورها و حتی کل موتورهای بلوک، کارایی خودرو را بهبود می بخشد.

چگونه قطعات واشر کار می کند

مرحله 1: تمیز کردن:

اولین مخزن فولاد ضد زنگ برای تمیز کردن سونوگرافی استفاده می شود و شامل اجزای مورد نیاز برای حذف آلاینده ها از سطوح جزئی می باشد. برای بهترین نتایج و برای اکثر برنامه های کاربردی، ما سیستم اولتراسونیک فرکانس ثبت شده ما را توصیه می کنیم.

بخاری با کارایی بالا برای گرم کردن مخزن سونوگرافی استفاده می شود که دارای کنترل کننده دیجیتال دیجیتال است به طوری که دمای حمام به طور مداوم نمایش داده می شود.

ذرات و آلاینده ها به صورت خودکار با استفاده از سیستم تصفیه ذرات AGSONIC حذف می شوند و در نتیجه باعث افزایش طول عمر مواد پاک کننده می شوند. فیلترها به راحتی برای حذف و تعمیر و نگهداری آسان قرار می گیرند. گزینه های سرپوشی سطحی نیز برای جلوگیری از دوباره رساندن آلاینده ها به قسمت هایی که از مخازن جدا شده اند، در دسترس هستند.

در نهایت، با استفاده از تایمر اولتراسونیک دیجیتال که به عنوان یک ویژگی استاندارد از هر دو سیستم MTC-4 یا توسط سیستم های اختیاری اختیاری شامل می شود، چرخه تمیز کردن اولتراسونیک خاموش می شود.

مراحل 2 و 3: پیشگیری از شستشو و / یا زنگ زدن:

به طور معمول، مخازن دوم و سوم فولاد ضد زنگ برای عملیات شستشوی غوطه ور اولیه و ثانویه استفاده می شود.

در این پیکربندی، سیستم می تواند نتایج تمیز کردن باقی مانده را در زمانی که مخزن دوم شستشو با آب تصفیه شده یا دیونیزه شده تامین می شود. در پانل های شستشو / شستشو، مخازن در قالب جریان سرریز معکوس طراحی شده اند که میزان مصرف آب را تا حد زیادی کاهش می دهد از آنجا که هر تانک شستشو یک منبع آب مشابه را دارد.

در سیستم های تمیز / شستشو / زنگ زدگی / خشک، مخزن دوم را می توان برای استفاده به عنوان یک حمام غوطه ور برای قطعات غوطه ور در مایعات پیشگیرانه زنگ برای جلوگیری از خوردگی از جمله قطعات ساخته شده است.

مرحله 4: خشک کردن:

مخزن چهارم دارای یک سیستم خشک کردن با حجم زیاد است. این شامل یک بخاری الکتریکی و هوای اصلی است که مستقیم هوای گرم را مستقیم به قطعات تمیز کرده و در نتیجه حداکثر سرعت خشک کردن را افزایش می دهد. قطعات توسط حجم هوا بیش از گرما بیش از حد خشک می شوند که بدین معنی است که اپراتورها می توانند پس از اتمام فرآیند خشک کردن، بدون نیاز به یک دوره خنک طولانی، به سبد قطعات دسترسی داشته باشند. این سیستم همچنین شامل 4 اگزوز محفظه ای جهت هدایت هوای مرطوب از مخزن خشک و پوشش فولادی ضد زنگ برای حفظ محیط خشک شده است. یک سیستم کانال مخصوص تهیه شده از مایعات جلوگیری می کند.

تمیز کننده های اولتراسونیک AGSONIC انقلابی در روش های تمیز کردن و فرآیندهای در فروشگاه خودرو و مکانیک است. تمیز کننده های اولتراسونیک ما انواع خودرو، هواپیما و قطعات موتور دریایی را تمیز می کند. تکنولوژی التراسونیک برای تمیز کردن قطعات، کارهای دستی را از بین می برد در حالیکه شما با عمل پاک سازی عالی مواجه می شوید. اکثر قطعات را می توان با راه حل های مبتنی بر آب، سازگار با محیط زیست تمیز کرد.

پاک کننده های سونوگرافی بر اساس اصل محرک حلال های تمیز با استفاده از امواج صوتی فرکانس بالا کار می کنند. این الگوریتم اولتراسونیک میلیون ها حباب میکروسکوپی را ایجاد می کند که باعث آزاد شدن مقدار زیادی انرژی می شود. این عمل، به نام کاویتاسیون، هر نوع آلاینده ای را که به سطح یک قسمت متصل است، تخلیه می کند. کاویتاسیون اولتراسونیک به طور کامل هر سطح را در تماس با مایع تمیز تمیز می کند.

چه چیزی می تواند توسط Ultrasonic پاک شود؟

تمیز کردن التراسونیک شامل استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا (بالاتر از حد بالا از شنوایی انسان) برای حذف انواع آلاینده ها از قطعات غوطه ور شده در رسانه های آبی است. آلودگی می تواند مواد مخدر، روغن، گریس، ترکیبات بافی / پرداخت کننده و عوامل انتشار آن باشد، فقط برای نام چند نفر. مواد قابل تمیز کردن شامل فلزات، شیشه، سرامیک و غیره می باشد. آشفتگی التراسونیک را می توان با انواع مختلف تمیز کننده ها مورد استفاده قرار داد.

برنامه های کاربردی معمول عبارتند از حذف چیپس و برش روغن از عملیات برش و ماشینکاری، برداشتن ترکیبات صاف کردن و صیقلی قبل از عملیات پوشش و تمیز کردن گریس و لجن از اجزای بازسازی شده برای کاربردهای خودرو و هواپیما.

تمیز کردن التراسونیک به اندازه کافی قدرتمند است تا آلاینده های سخت را حذف کند، اما به اندازه کافی کفایت نمی کند تا به سوبسترا آسیب برساند. این نفوذ عالی و تمیز کردن را در کوچکترین شکاف و بین قطعات بسیار محصور در مخزن تمیز می کند.

توضیحات محصول

ماشین های تمیز کردن التراسونیک بر اساس اصل محرک حلال های تمیز با استفاده از امواج صوتی با فرکانس بالا کار می کنند، مشتعل اولتراسونیک میلیون ها حباب میکروسکوپی را ایجاد می کند که باعث آزاد شدن مقدار زیادی انرژی می شود، این عمل، به عنوان حفره شناخته می شود، باعث تخریب هر آلودگی شده به سطح یک قسمت ، کاویتاسیون اولتراسونیک به طور کامل هر سطح را در تماس با مایع تمیز می کند

مزایای AG Auto بخش اولتراسونیک تمیز کردن ماشین

دستگاه تمیز کننده ی التراسونیک دارای قدرت صنعتی کارآیی بالا، عمل تمیزکاری بر بلوک موتور، کربوراتور و قطعات موتور است

01: پاک کردن ذخایر کربن از کربورترها و تمام انواع قطعات موتور

02: گریس، روغن، رنگ، زنگ زدگی و کثیف روغن (از پیش تمیز کردن در موارد مشابه) را حذف می کند

03: آلومینیوم

04: نفوذ عمیق به قسمت و تمیز کردن حفره ها، دیافراگم ها و شکاف های کوچک

05: قطعات حساس تمیز مانند سیم کشی و پلاستیکی بدون آسیب

06: برای پاک کردن موثر نیازی به خط چشم ندارد

07: با توجه به درجه بالایی از پاکیزگی طول عمر بخش را تضمین می کند

مدل مخزن سونوگرافی برای انتخاب شما:

مدل اندازه مخزن اندازه واحد جلد قدرت التراسونیک فرکانس قدرت گرمایش تایمر دمای گرمایش
LxWxH (میلی متر) LxWxH (میلی متر) (L) (W) (کیلوهرتز) (کیلو وات) (MIN) (℃)
T-12S 500x300x250 640x440x470 38 600 28/40 1.5 1-99

0-80

T-18S 500x350x350 640x490x570 61 900 1.5
T-24S 550x400x400 690x540x620 88 1200 3
T-30S 600x450x400 740x590x620 108 1500 3
T-36S 600x500x450 740x640x670 135 1800 4.5
T-48S 700x500x500 840x640x720 175 2400 6
T-60S 800x600x550 940x740x770 264 3000 7.5
T-72S 1000x600x600 1140x740x820 360 3600 9

تمیز کردن قطعات موتور، تمیز کردن قطعات موتور خودرو، تمیز کردن کامیون EngineParts، تمیز کردن قطعات موتور موتور دوچرخه.

بخش قطعات موتور متخصص در تمیز کردن التراسونیک قطعات موتور، قطعات موتور خودرو، قطعات موتور کامیون و قطعات موتور موتور دوچرخه به مشتریان و افراد تجاری در سراسر جهان می پردازد.

فرایند تمیز کردن التراسونیک ما می تواند اجزای زیر را - ریخته گری آلومینیوم، بلوک موتور، کربوراتور، سر سیلندر، موتور، قطعات موتور، جعبه دنده، فیلترها، لوله ها و سوپاپ ها را به طور موثری تمیز کند.

مزایای سونوگرافی غوطه وری:

 • پاک کردن قطعات دلخواه بدون آسیب
 • پاک کردن شکاف و شکافهایی که دشوار است با دست برسد
 • برای پاک کردن موثر نیازی به خط چشم ندارد
 • از حلال های شیمیایی خشن استفاده نکنید که برای کارگران و محیط زیست خطرناک است
 • امن برای آلومینیوم، منیزیم و روی
 • پاکسازی زیست تخریب پذیر
 • پاک کردن چند قطعه در یک بار بدون نیاز به قلم مو دستی - موجب صرفه جویی در زمان و پول می شود

موتور سونوگرافی تمیز کردن روغن، کثیف، اثر تمیز کردن کامل را حذف کنید!

چرا دستگاه تمیز کردن مافوق صوت برای تمیز کردن بلوک موتور و قطعات موتور خود را انتخاب کنید؟

پاک کردن پیچیده و دشوار برای رسیدن به مناطق به راحتی

یک چالش عمده از هر سیستم تمیز کردن دشواری در مقابله با فضاهای کوچک، هندسه های پیچیده و سخت برای رسیدن به سطوح است، تمیز کردن التراسونیک نفوذ حتی سوراخ های کور و دهانه های کوچک است، که قبلا آمار و موفقیت از دست رفته، تحریک یکنواخت راه حل تمیز کردن را تضمین می کند که اقدام تمیز کردن حتی به سختی برای رسیدن به مناطق که قبلا نیاز به تخصصی قلم مو و سایر دستگاه های تمیز کردن پیچیده و بدون تضمین واقعی از یک نتیجه یابی موفق و سازگار است، عوامل مختلف به تعیین که ترکیبی از دستگاه اولتراسونیک و راه حل شیمیایی مناسب برای نیازهای خاص شما

برای تمیز کردن موثر، دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک از حق تمیز کردن شیمی استفاده می کند، در دمای مناسب کار می کند و از فرکانس صحیح استفاده می کند، بخشی که آلاینده ها را حذف می کند و درجه خاک، این را تعیین می کند، توصیه های سالیانه ما را تجربه می کند مشتریان تولید و نگهداری در فرایند مناسب برای تمیز کردن نیاز به ما کمک می کنند که دسته بندی دقیق محصول را که نیاز دارید شناسایی کنید، فقط می توانید ایمیل AG SONIC ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید و ما به شما در راه حل سریع به شما هدایت می کنیم

مزیت رقابتی:
 1. قدرت اولتراسونیک قابل تنظیم
 2. مبدل نوع اصلی BLT
 3. فرکانس دوگانه 40 و 120 کیلو هرتز برای موارد تمیز کردن مختلف، gentel اما قدرتمند است
 4. مخزن SUS304 / 316L
 5. قابل تنظیم برای عملیات مداوم
 6. کنترل ترمو قابل تنظیم

سوالات متداول:

Q - آیا سونیک در یک ظرف مخزن شستشو با صابون ادامه می یابد برای حذف آوارهای جاسازی شده؟

کاملا. در حالی که مواد شوینده در شکل گیری حباب کمک می کنند، کاویتاسیون در آب های ساده یا آب معدنی بسیار موثر است. در آنجا کاویتاسیون وجود دارد هنوز می تواند تمیز کردن.

Q - آیا قوانین برای قفسه بندی قطعات - مواد، پوشش، و یا بخش جهت گیری وجود دارد؟

بله هرگز قسمتهای پایین تانک اولتراسونیک را قرار ندهید. شما از حرکت صحیح دیافراگم جلوگیری می کنید و با ایجاد انرژی اولتراسونیک مواجه خواهید شد. شما همچنین می توانید قطعات را آسیب برسانید. قطعات باید در یک سبد یا نگهدارنده کار طراحی شده برای رسیدگی به بخش خاص خود را قفل کنید. این در سیستم های تمیز کردن بالا پایان بسیار مهم است که در آن شما می خواهید پاک ترین بخش ممکن باشد. شما همیشه باید از یک سبد فولاد ضد زنگ استفاده کنید، زیرا مواد نرمتر انرژی اولتراسونیک را جذب می کنند. هرگز از مواد پلاستیکی یا دیگر مواد نرم استفاده نکنید. اگر بخشی به راحتی آسیب دیده یا خراشیده شود، قفسه های فولادی ضد زنگ با پوششهای نیلو باند یا تفلون در دسترس هستند. قطعات باید در یک لایه قرار داده شوند، این به مایع تمیز کردن اجازه می دهد تا به گردش و حذف ذرات از منطقه فوری بخشی. هنگام جدا شدن قطعات از محلول تمیز، یک لایه ی تکمیلی از قسمت های بالا جلوگیری می کند و ذرات را در قسمت های پایین تر از ذرات ریخته می کند. هرگز قسمتهای پایین تانک اولتراسونیک را قرار ندهید. این مانند قرار دادن انگشت شست شما در یک دیافراگم بلندگو در رادیو است. شما از حرکت صحیح دیافراگم (پایین یا سمت مخزن) جلوگیری می کنید و با ایجاد انرژی اولتراسونیک مواجه خواهید شد.

Q - آیا مواد یا شکل مخزن صوتی تاثیر آنها را تأثیر می گذارد؟

مواد مخزن بخش زیادی از جذب و پراکندگی فراصوت را بازی می کنند. همان طور که قبلا گفته شد مواد نرم مانند پلاستیک ها، اولتراسونیک ها را جذب می کنند. با این حال، اگر قدرت اولتراسونیک برای غلبه بر جذب افزایش یابد، می توان آنها را استفاده کرد. شکل مخازن نقش کمتری در طراحی دارد، اما باید در نظر گرفته شود. قدرت التراسونیک نه تنها از دیواره های مخزن بلکه از سطح آب نیز منعکس می شود.

سیلندر موتور:

تولید دستگاه التراسونیک

اطلاعات تماس
AGsonic

شماره تلفن : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885