آبگرمکن Ultra Sonic Remover Ultra Sonic Cleaner 28 Khz

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Agsonic
گواهی: CE
شماره مدل: TZ-1036
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: چوبی مورد
زمان تحویل: 10-20 روز
قابلیت ارائه: (100 عددی) / ماه
ماده: SUS304 کاربرد: شناور فوق العاده صوتی
فرکانس: 28KHZ / 40KHZ / 80khz استفاده از: رطوبت
تحرک: تمیز کردن مخزن پاک کردن تایپ: پاک کردن اتوماتیک
سفارشی کردن serivce: ارائه همه serivce سفارشی مبدل: مبدل غوطه ور
برجسته:

مبدل ارتعاشات اولتراسونیک

,

ژنراتور مبدل التراسونیک

آبگرمکن التراسونیک ترانسفورماتور 28 کیلوگرم غوطه وری Ultra Sonic Cleaningr Box

مبدل غوطه وری ما سفارشی برای کاربرد خاص و اندازه مخزن شما طراحی شده است. این می تواند به مخازن موجود در هر اندازه گنجانده شده و آن را به مخزن اولتراسونیک تبدیل کند. این توسط Puls Swept منحصر به فرد ما کنترل می شود. برای اطلاعات خاصی در مورد چگونگی ایجاد یک برای نیازهای مبدل های مجهز خود می توانید با ما تماس بگیرید .

طیف وسیعی از مبدل های غوطه وری در قدرت های اولتراسونیک و فرکانس های مختلف اندازه گیری می شوند. ما می توانیم اندازه مورد نیاز خود را بر اساس نیازهای تمیز و اندازه مخزن انتخاب کنیم. سیستم های مبدل های اولتراسونیک غوطه وری قابل حمل می باشند و در صورت نیاز می توانند از یک مخزن به دیگری منتقل شوند. آنها برای زمانی که شما در حال حاضر یک مخزن نصب شده در فرایند تولید خود دارید بیشتر مناسب هستند و یا ما می توانیم سیستم کامل از جمله مخزن را عرضه کنیم.

مبدل های اولتراسونیک قابل شارژ برای استفاده در مخازن تمیز کردن جدید یا موجود طراحی شده اند تا سرعت و اثربخشی پاک کردن شستشو و سایر فرایندها را بهبود بخشد. واحد های واحد یا چند واحد می توانند به صورت سفارشی برای مخازن هر اندازه طراحی شوند.

توضیحات محصول

برنامه های کاربردی معمول - مزایای استفاده از مبدل های التراسونیک مجهز

تنظیمات رایج:

از آنجا که جعبه های اولتراسونیک غوطه ور به طور معمول به فولاد ضد زنگ موجود و دیگر مخازن بر پایه فلزی اضافه می شوند، جعبه ها و قدرت اولتراسونیک برای انطباق با چنین مخازن ساخته می شوند. ما می توانیم سونوگرافی غوطه وری خود را به هر اندازه پیکربندی مخزن مورد نیاز برای نرم افزار خود را با کمی و بدون هیچ گونه قیمت اضافی اندازه سفارشی.


معرفی مختصر مبدل های اولتراسونیک غوطه وری:
مبدل های اولتراسونیک غوطه وری از مخازن استیل ضدزنگ هستند که اجازه می دهد برای اضافه کردن سونوگرافی به بخشی از تمیز کردن مخازن جدید یا اضافه کردن به مخازن، تجهیزات و سیستم های موجود.
تعداد و قرار دادن پمپ مبدل شناور

جوانب مثبت و منفی برای هر دو راه ورود وجود دارد. بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند بسته های مبدل روتاری را بخرند زیرا نمی خواهند سوراخ در پایین مخزن خود ایجاد کنند. معایب اصلی استفاده از ایسترها این است که آنها ممکن است با پوشش یا سایر قسمت های سیستم که در بالای صفحه نصب می شوند، دخالت کنند. اکثر اسلحه های AGSONIC سفارشی ساخته می شوند تا حداکثر اثر سیستم اولتراسونیک را به حداکثر برسانند و به حداقل رساندن نقاط مرده ممکن شود. ما تنها سازنده این خدمات را بدون هیچ گونه هزینه ای ارائه می دهیم. ما همچنین دارای یک سری از سیستم های استاندارد سوپاپ سونوگرافی موجود هستیم.

اگر شما فکر می کنید مخزن تمیز موجود خود را مناسب برای تطبیق با تمیز کردن اولتراسونیک، لطفا با تکنسین های ما در AGSONIC تماس بگیرید و ما راضی به ارائه اطلاعات بیشتر و نقل قول برای یک سیستم شناور سفارشی.

پاک کننده صنعتی Sonicator پزشکی

محدوده مورد استفاده برای تمیز کننده مبدل التراسونیک غوطه وری:

ماشین آلات صنعت : حذف زنگ و گریس برای قطعات ماشین آلات، موتور، carburetor و تمیز کردن قطعات خودرو، فیلتر. پاک کردن فیلتر، به خصوص در صنعت راه آهن، برای پاک کردن واگن های قطار تصفیه شده، هر عضو از جلو زنگ زنگ، روغن و زنگ، بسیار مناسب

صنعت تصفیه آب: قبل از پوشاندن، تمیز کردن قبل از آبکاری، تمیز کردن قبل از رسوب یون، درمان فعال سازی سطح فلز، تهیه فسفاته، حذف کربن، اکسیداسیون و پرداخت کاری

صنعت ابزار : تمیز کردن قطعات دقیق

صنایع الکترونیک: حذف جوش و جوش برای تخته های PCB، تمیز کردن قطعات ماشین آلات

مبدل های التراسونیک مجهز به اتصال به مخزن (به غیر از نگه داشتن آنها در موقعیت) برای کارکرد موثر نیست. در نتیجه، مبدل ها را می توان از مخزن به مخزن منتقل کرد و در صورت لزوم برای برنامه های خاص مورد نیاز است. گزینه های مختلف نصب در زیر نشان داده شده است.

نوع مبدل مجهز:

پایین مونتهد - بالا جعبه اتصال

پایین مجهز به دو جداره است

پایین مجهز به یک مجتمع واحد

پایین با بیش از لوله بالا سوار شده است

جانبی همراه با لوله بالا

سمت مجهز به مخزن با دیواره جانبی

نصب و راه اندازی ممکن است یا دیوار یا پایین نصب شده، بسته به برنامه. این واحدها به طور کامل مونتاژ میشوند و قبل از عملیات فقط نیاز به ورود به مخزن دارند.

دستگاه تصفیه آب اولتراسونیک مبدل 28 خنک کننده خنک کننده فوق العاده صوتی
مشخصات فنی:

مدل ماده مبدل ها حجم تخمینی اندازه جعبه کابل
هدایت کردن
فرکانس التراسونیک قدرت التراسونیک
(میلی متر) (عدد) (L) (میلی متر) (کیلوهرتز) (W)
TZ-1003 SUS304 / SUS316L 3 15 250x150x100 لوله سفت و سخت /
لوله انعطاف پذیر
28/40 150
TZ-1006 6 30 305x250x100 300
TZ-1012 12 60 355x250x100 600
TZ-1018 18 90 406x305x100 900
TZ-1024 24 120 500x355x100 1200
TZ-1030 30 150 550x406x100 1500
TZ-1036 36 180 500x460x100 1800

بهبود سیستم تمیز کردن مخزن موجود خود را با سیستم های تمیز کردن سونوگرافی تخلیه AGSONIC

برای مشتریانی که تمایل به تمیز کردن مخزن موجود خود را با نصب یک دستگاه تمیز کردن اولتراسونیک دارند، سیستم آبهای زیرزمینی AGSONIC ممکن است انتخابی مناسب و کارآمد در بازار باشد.

با این حال، قبل از خرید یک سیستم شناور، لطفا در نظر بگیرید مخزن شما در حال حاضر و مواد ساخت و ساز آن.

مشخصات فنی
عناصر مبدل التراسونیک مهر و موم شده در یک مسکن مایع تنگ هستند گزینه ای برای عناصر مبدل که به طور دائم به طرف یا پایین یک مخزن تمیز مخلوط می شوند. مزایای عمده مبدل های اولتراسونیک غوطه وری عبارتند از اینکه آنها آسان هستند و می توانند به تجهیزات موجود اضافه شوند، اغلب بدون تغییرات مخزن گسترده. تکنولوژی منحصر به فرد سونوگرافی در فرمت مبدل غوطه وری ارائه شده است. این شامل فرکانس های استاندارد فردی از 28 کیلوهرتز تا 120 کیلوهرتز و همچنین فرکانس های چندگانه در یک واحد یا چند واحد است.

تولید مبدل مجهز:

اطلاعات تماس
AGsonic

شماره تلفن : +8618928856885

WhatsApp : +8618928856885