تماس با ما
AGsonic

شماره تلفن : 86-18928856885

WhatsApp : +8618928856885

نظافت اولتراسونیک چه فایده ای برای شما داشته است؟

November 16, 2020

 

نظافت اولتراسونیک چه فایده ای برای شما داشته است؟

 

وی گفت: "این واقعا روند ضدعفونی سازی را تسریع می کند و کارکنان ما تجهیزات اسکراب دستی ندارند ، بنابراین یک مرحله از فرآیند را از بین می برد و خطر آسیب به سوزن را کاهش می دهد.این دستگاه فقط وظیفه تمیزکاری را انجام نمی دهد ، زیرا دیجیتال است و در واقع فرآیند تمیز کردن برای کنترل بالینی ، ممیزی و پروتکل های متقابل عفونت را به خوبی ثبت می کند. "

 

چگونه با سایر روشهای تمیزکاری که استفاده کرده اید مقایسه می شود؟

 

"ما در ابتدا برای تهیه ضد عفونی کننده واشر برنامه ریزی می کردیم ، اما فکر نمی کردیم در مقایسه با تمیز کننده اولتراسونیک سرمایه گذاری ارزشمندی انجام شود.کیفیت موجود است ، همه نیازهای ما را برآورده می کند و ما سوابقی برای پشتیبانی از آن داریم.قابلیت اطمینان از تمیز کننده اولتراسونیک عالی است ، من در مکان های دیگری کار کرده ام که با ضد عفونی کننده های واشر مشکل داشته اند و زمان زیادی لازم است ، تمیز کننده اولتراسونیک بسیار کارآمدتر است. "

 

آیا شما آن را به دیگران در صنعت توصیه می کنید؟

 

"اوه بله ، من قطعاً توصیه می کنم ، خصوصاً واحد خاصی که داریم.وقتی سرویس می شود ، تست های مورد نیاز ما را ثبت می کند که روش بسیار بهتری نسبت به وقت گذاشتن کارکنان برای انجام روش های قدیمی تست فویل است ، بسیار کارآمد و قابل اعتماد است. "

آخرین اخبار شرکت نظافت اولتراسونیک چه فایده ای برای شما داشته است؟  0

آخرین اخبار شرکت نظافت اولتراسونیک چه فایده ای برای شما داشته است؟  1